U organizaciji Crvenog Križa općine Kupres, službe za transfuziju Županijske bolnice dr. fra „Mihovil Sučić“ dana 28.10.2016. godine u prostorijama Doma zdravlja Kupres održano je tradicionalno darivanje krvi u sklopu obilježavanja obljetnice oslobođenja Kupresa.
Kao i prethodnih godina ovo već tradicionalno humano djelo u sklopu obilježavanja dana oslobođenja Kupresa i ove godine obilježili su i darovatelji krvi na svoj način, „darivanjem svoje krvi“ za korisnike koje možda nikad neće upoznati.
Kao i kod prethodnih darivanja i ovaj put su u akciji sudjelovali novi darivatelji koji su po prvi put darivali krv, a posebno nas raduje veliki odaziv mladih.
Akciji se ukupno odazvalo 71 darovatelj što je i više nego zadovoljoljavajući broj s obzirom da smo relativno mala općina. Zahvaljujemo se svim darivateljima na njihovoj humanoj gesti.




















