Ivan Bagarić za Kupreški radio: ŠRC Adria Ski uspješno proširuje ponudu staza, unatoč inflaciji cijene ostaju konkurentne!

09.01.26 11:20

Vijesti

Podijeli

Sportsko-rekreacijski centar Adria Ski na Čajuši bilježi izuzetno uspješan početak zimske sezone. Uz već ranije pripremljene staze, povoljni vremenski uvjeti omogućili su otvaranje dodatnih skijaških površina, potvrdio je u razgovoru za nas član uprave i glasnogovornik centra, gospodin Ivan Bagarić Ino.

"Mi smo svoje staze već ranije pripremili, imali smo uvjete za proizvodnju snijega i pustili smo staze S i dvosjed. U međuvremenu nam je napadalo još prirodnog snijega, pa smo uspjeli pustiti u rad i stazu Vuk", izjavio je Bagarić. Naglasio je kako se trenutno, zahvaljujući dobrim minusima, intenzivno radi na daljnjoj proizvodnji snijega i na stazi Vuk i na dvosjedu, čime će se značajno obogatiti ukupna ponuda skijališta.

Osim proširenja staza, centar je u ovoj sezoni uveo i infrastrukturne novitete, naime izgrađena su dodatna umjetna jezera kako bi se osigurale dovoljne zalihe vode za snježne topove, čime se jamči veći broj skijaških dana neovisno o prirodnim padalinama.

Što se tiče cjenovne politike, došlo je do manjih korekcija u odnosu na prošlu godinu. Cijena dnevne karte - karta za odrasle poskupjela je s 20 na 23 eura (oko 45 KM). Bagarić je pojasnio da je poskupljenje neznatno s obzirom na opću inflaciju i porast troškova, a centar i dalje nastoji zadržati konkurentne cijene u regiji.

Interes skijaša je, prema riječima Bagarića, izuzetno velik, a smještajni kapaciteti su gotovo u potpunosti popunjeni, naročito tijekom blagdana i školskih raspusta, s velikim brojem gostiju koji tradicionalno dolaze iz Dalmacije.

Najavljena su i skijaška natjecanja koja nas očekuju u narednom razdoblju stoga detalje poslušajte u razgovoru ispod:

ivan_bagarić_glasnogovornik_ski_.mp3


WhatsApp_Image_2026_01_09_at_08_.07 (2).jpegWhatsApp_Image_2026_01_09_at_08_.07 (1).jpegWhatsApp_Image_2026_01_09_at_08_.07.jpeg

 

Slika bannera nedostaje